Aivo Toomistu

Pulmapidu, juubel, asutuse tähtpäev suvel või talvel ühendab minu läbiviimisel nii traditsioonid kui päevakohase huumori. Selles on pisarateni liigutavat südamlikkust kui ka adrenaliini tekitavat põnevust.

Pulmaisa, pulmavanem

Sündmuste korraldus, mida pakun, on vaheldusrikas ja lõbus, samas sujuv ja kaasahaarav, mis arvestab tellija soove, peo ning paiga eripära.

Tuginedes oma aastatepikkusele kogemusele kultuurimaastikul ja Tartu Ülikooli magistritöö „Eesti pulmad 20./21. sajandi vahetusel” kaitsmisel läbitöötatud materjalidele, seisan selle eest, et pulmapäevast saab noorpaarile ja külalistele imeilus ning kogu eluks meeldejääv sündmus.

Korraldan ka abielu registreerimise tseremooniaid.

NB! Kaasa võin võtta väga hea tantsuansambli, videomehe, fotograafi, lasteprogrammi korraldaja, aga ka stiilse pulmaauto.

Häid tegijaid tunnen, kuna olen Eesti Meelelahutajate Liidu juhatuse liige.

Õhtujuht, moderaator

Õnneagentuur on veendunud, et ettevõtte suve- ja talvepäevad, kultuuriasutuste perepeod, eraisikute juubelid on aastateks meeldejäävad vaid siis, kui seda sisustab kogemustega õhtujuht, kellel on välja pakkuda mitmekülgne programm. Minu poolt erinevate muusikainstrumentide kasutamine ja kaunid kõned pakuvad ilu nii silmale kui kõrvale. Lustlikel ja pealtvaatajaid haaravatel võistlustel/mängudes saab osaleda igas eas ja erineva kehalise võimekusega peoline. Oluline on tegevuste mängulisus ja nende tujutõstev kommenteerimine.

Jõuluvana

Pakun jõuluvana teenust nii pisikestele kui suurtele lasteaedades, koolides, asutustes ja kodudes.

Veel Aivo tegemistest

Eesti Meelelahutajate Liidu asutaja ja juhatuse liige.
Heategevusorganisatsiooni LC Paide Bastion liige.
Rahvusvahelise reisiklubi WordVentures liige.
LAAM Kinnisvara koostööpartner/kliendihaldur