Meie siirad tänud meeleoluka ja ilusa pulmapeo eest! Kindlakäeline tegevuste juhtimine, sündsad naljad ning lõbusad mängud jätsid meile ning meie külalistele kaunid mälestused pulmapeost. Emotsioonide tipphetk oli kahtlemata Sinu kõne peo alguses, mida troonis pulmaküünla süütamine. Õnnepisarateni liigutavad hetked! Sinu soovitus bändi 2in1 osas oli suurepärane, tantsupaare jätkus põrandale lisalugudeni! Aitäh selle kõige eest!

Aivo, oled väga sümpaatne, enesekindel ja kompetentne peojuht! Soovime, et Sind leiaksid paljud pruutpaarid, kes unistavad ilusast ja lõbusast pulmapeost! Edu ja kordaminekuid järgmistes pulmades!

Tätted (Gätlin ja Inar)

Suured tänud teile meie abistamise eest;)

Kõik jäid väga rahule ja räägivad siiani pulmast. Meile meeldis see, et te abistasite meid igal sammul. Meil olid nimega seoses tuvid, hea, et te neid peidus hoidsite seni kuni aeg käes, kuna külalised ei teadnud ju sellest kuidas nimesaatmine toimub. Külalised on öelnud, et polnud liiga palju mänge, sai süüa ja juua, tantsida jne. Mänge oli parasjagu……külaliste sõnad. Teie ansambli kohapealt oli ka kõik super, muusikat kõigile. Tantsisid meil ka need külalised, kes tavaliselt väga ei kipu tantsima. Tantsiti nii, et mõni sai seljas särki vahetada, kuna särk oli läbi märg. Ka meeldis meile väga teie torupillimäng, mis oli tordiga koos. See sobis tordi juurde väga hästi ja jälle asi, millest kõik külalised räägivad, mis meelde on jäänud pulmast. Küsitakse teie kontakte, et teiega ühendust saada. Meil ja meie külalistel on teile ja ansamblile ainult kiidusõnad. Täname täname täname. Saadame teile ka kutse ja pildid pulmast, kui kõik on käes.

Kindlasti võtame teiega ühendust, kui mingi üritus meil jälle on ja suguvõsa koos 😉

Suured tänud ja kindlasti kohtume veel;)

Päikest teile;)

Eveli ja Janar

Hääd abilised!

Soovime teid tänada meile abiks olemise eest meie pulmade ettevalmistamisel ja läbiviimisel! Oleme õnnestunud pulmapeo üle väga õnnelikud ning kindlalt veendunud, et see sai toimuda just tänu teie kõigi panusele!

Peame väga oluliseks, et meie külalised said nautida hästikorraldatud ja mõnusalt kulgevat pidu. Lustakad jäädvustajad ja pulmavanem Aivo leidsid ilmselt juba ka peo käigus tunnustust – kui teil ei olnud aega seda tähele panna, siis kinnitame, see oli olemas ja on ka praegu. Erilised kiidusõnad kuulusid ka pulmapeo muusikalisele poolele. Seda ei jätnud mainimata pea keegi.

Ütlemata hea meel on tagantjärele mõelda sellele hilisele või tegelikult küll juba parasjagu varasele tunnile, mil enamik külalisi sättis end minekule. Tundsime end väga õnnelikult, üle pika aja rahulikult ja tänulikult -soovinuksime teid kõiki sügava kummardusega tänada. Mõttes seda ka tegime.

Veel kord, suur-suur aitäh igaühele teist!

Anne ja Peeter

Päikest teile;)

Pulmaisa Aivo Toomistu,

Soovime tänada  südamliku ja kauni pulmapeo korraldamise eest. Algselt oli meil plaan abielu registreerimist kahekesi olles tähistada. Üleöö sündis soov meie elus nii tähtsat sündmust jagada meile lähedaste ja kallite inimestega. Aega nappis ja kui tavaliselt plaanitakse pulmapidu aasta ette, siis meil sai otsused välk-kiirelt vastu võetud. Otsustamiseks jäi vaid kaks nädalat. Meie suureks rõõmuks oli Aivo Toomistu nõus aitama selle peo korraldamisel ja tulemus oli lihtsalt suurepärane. Oli kohe näha, et peo juhtimine on kindlates kätes ja kõik läbimõeldult korraldatud. Pidu ise oli meeleolukas pooleks muheda huumori, pillimängu ja tantsuga.

Nüüd peale pidu oleme kuulnud kõigilt külalistelt vaid kiidusõnu ja meile jääb armas meenutus sellest päevast.

Veelkord suured tänud Aivole meeldejääva pulmapeo eest.

Irene ja Asti

Suur tänu Aivole meie pulmapeo juhtimise eest. Kõik jäid rahule, nalja sai ja nii mõnelgi tuli vahel ka pisar silma.
Ta oli kogu planeerimise aja alati kättesaadav ning kuulas ilusti ära meie soovid ja mõtted, andis tagasisidet, mida ja kuidas on võimalik teha ja pakkus ka omalt poolt plaani, kuidas õhtu läbi viia (tegelikult oli tal ka meie jaoks nii mõnigi (meeldiv) üllatus varuks) ja no naerda sai.
Väga südamlik ja meeldejääv oli saksofonimäng. Tõesti väga, väga ilus!
Meil ei olnud ka pulmavalsi lugu välja valitud ja Aivo pakkus välja loo, mis oli meie jaoks just see õige. Temaga kaasasoleva ühemehebändile (Normaalne Ühe Mehe Bänd) jagub samuti vaid kiidusõnu.

Aivo oli meie esimene ja absoluutselt õige valik. Soovitame teda kõigile, kes abielluma hakkavad ja omale pulmavanemat otsivad.

Kersti ja Janek

Soovitame Pulmaisa Aivo Toomistut. Me pole teab kui kaua nii palju naerda saanud kui enda pulmas. Naljad olid viimase peal. Positiivselt üllatas enda oskustega ja jättis ka meie eest osad tegevused saladusse, mis tegi asja eriti huvitavaks ja andis toreda üllatusmomendi. Oskab rahvast tegevuses hoida ja mängud/tegevused on kõik ilusti läbi mõeldud ja planeeritud.
On väga multifunktsionaalne, oskab ise pille mängida ja laulda. Oskab vastavalt vajadusele ka improviseerida:) Käisime ise notari juures abielu vormistamas, aga Aivo Toomistu tegi väga südamliku tseremoonia altari ees meile:) Pulma lõpetus oli ka ilusti läbi mõeldud, saatsime laternad õhku ja viskasime pruudikimpu:) Ühesõnaga SUPER Pulmaisa! Soovitame igal juhul!:)

Kahro ja Kerttu Mandel

Täname väga toredat pulmavanemat Aivo Toomistut meie väga vahva pulmapeo läbiviimise eest. Kuigi olime peo kondikava paaril korral kenasti läbi rääkinud, ikka oskas ta üllatada uute mängude ja eriliste rituaalidega. Kõige romantilisem oligi torupilli saatel jalutada armastuse aeda. Suure vastutulekuna aitas pulmavanem ka registreerimise läbi viia, mis oli väga ilus ja meeldejääv. Kogu õhtu sujus nii nagu pidigi ja jääb nii meile kui pulmarahvale meelde.

Kristi ja Kalmer

Tere Aivo,

Tahtsime Teid veelkord tänada suurepärase pulmapeo eest eelmisel laupäeval Nabala mõisas. Te olete väga professionaalne ja fantastiline pulmaisa. Oskate kõik olukorrad väga meeldivaks teha. Kiidusõnu tuli kõigi meie külaliste suust. Soovime Teile kordaminekuid ka järgnevates pulmades.

Kõike kaunist teile edaspidiseks,

Margit ja Erkki

Soovitan pulmaisa Aivo Toomistu
Oli just kogemus viibida pulmas ja hüper super mees on. Tantsib, laulab, teeb mänge ja suudab ka igivana inimese panna tegutsema. Palju mänge ja huvitavaid traditsioone toob sisse. Vist ka ainukesena kraadiga pulmaisa Eestis. Ta tuleb ka koos bändiga, bänd ise laulab väga hästi igas keeles ja igat repertuaari.

Pulmaline Laura

Tere, Aivo!

Me väga täname Teid. See päev, 21.08.2010 oli meie elu ilusaim päev ning seda suuresti tänu Teile. Meie ning meie külalised jäid pulmaga väga rahule. Pulmaisa meeldis meile kõigile ning mängud olid väga vahvad. Samuti suured tänud bändile. Meile väga meeldis. Veekord suured tänud, soovitame Teid kindlasti ka teistele noorpaaridele!

Liis ja Harly

Tere Aivo,

Suur suur tänu täiesti unustamatu päeva eest. Kõik, mis Sa tegid ja ütlesid oli 110% omal kohal – naljad olid mõnusalt teravad ja kogu õhtu parajalt tempokas ning ülimalt ladus. Kõik külalised olid ülirahul, eriti need, kes said Sinuga bussis tagasi sõita.  Kõik 65 pulmalist jäid väga rahule ja soovitame Sind kindlasti kõigile, kes abiellumas on.

Abikaasad Helen ja Virko

Tere Aivo !
Tahtsime teid tänada väga meeldiva ja suurepärase pulmapeo eest :). Kõik oli nii super, armas (nostalgiline) ja samas väga hoogne ja lõbus.
Kahju ainult, et see päev meie jaoks nii kiiresti läbi sai :).
Oleme saanud palju positiivset tagasisidet külaliste poolt, et kõik oli nii hästi korraldatud, ilus ja armas.
Erilise tähelepanu sai pilli saatel shampuse laua juurde liikumine ja need tänamise ja kõne hetked. Need andsid meile ja meie kallitele külalistele palju.
Veelkord suured tänud teile, et tegite meie pulmapäeva nii eriliseks! See on päev, mis kindlasti jääb meelde igavesest ajast igavesti…
Kui on pulmapildid meieni jõudnud, jagame kindlasti ka teiega ja saadame ka kutse nagu soovisite :).
Parimate soovidega,
Helena ja Ivar Klimson